Hakkımızda

Romeron Parfüm; 2011 yılında çıktığı yoluna her yıl basamakları hızlıca çıkarak devam etmektedir. Küçük bir mağaza yatırımı olarak başlayan serüvenimiz yıllar geçtikçe büyümüş ve ailemize yeni üyeler katmamıza imkan tanımıştır. Romeron Parfüm AR-GE, bayi ağı, inovasyon gibi konularda yatırımlarına hız kesmeden devam etmiş ve “en iyi hizmet” anlayışını kendisine yaşam felsefesi edinmiştir.

Yurtiçinde yapılan yatırımlar son kullanıcının kaliteli ürüne uygun fiyat ile erişmesinin yolunu açmış ve bayilerine kazandırdığı yüksek kâr oranları ile de perakende mağazacılık sektöründe kısa zamanda adından çok söz ettirmesini sağlamıştır.

Yurtdışında ise Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve BDT ülkeleri olmak üzere 4 kıtada birçok ülkeye ihracat yaparak başarısını sınır ötesine taşımıştır.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarının öngördüğü Sağlık Bakanlığı izinleri dahil olmak üzere sektörü ile ilgili her türlü belgeye sahip olan firmamız ülkemiz adına sektörü itibari ile yurtdışında da satış ve pazarlama yapma konusunda öncü firmalardan biri olmuştur.

Romeron Parfüm olarak bitmek tükenmek bilmeyen enerjimiz, büyüyen yapımız ve öncü ilkelerimiz ile sizlere her zaman hizmet etmekten gurur duyacağız. Sizleri de bu ailenin bir parçası olarak görmek bizleri her zaman mutlu edecektir.

manivela | SEO